MENÜ
Kurumsal

Özgürce Hafifleyin

15 Yıllık Tecrübe Esra Rahşan

Esra Rahşan 1983’te Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2006 yılında mezun olduktan sonra bu konuda çeşitli kuruluşlarda görev aldı, araştırmalar yaptı, etkinliklere katıldı. 2013'ten bu yana ise kendi markası altında özgürce hafiflemenize yardımcı oluyor.

Misyonumuz

Kilo yönetimi ve beslenme bilincini geliştirme amacıyla çıktığımız bu yolda; bünyesinde alanında uzman diyetisyen, doktor, psikolog ve spor hocalarının barındığı, multidisipliner bir yaklaşımla farklı, yenilikçi, kaliteli ve kalıcı hizmet sunmak.

Vizyonumuz

İnsanların yaşamlarındaki beslenme sorunlarını yenilikçi, farklı, kalıcı ve özgür seçimlerle değiştirerek; aynı zamanda sosyal hayattan uzaklaştırmadan onlara yüksek motivasyon vermek. Doğru ve sağlıklı bir yol haritası çizerek, diyet sözcüğünü beslenmeyi öğrenme süreci olarak hayatlarına empoze etmek.

Ekibimiz

2006 yılında Hacettepe Üniversitesi'nden mezun oldu. 2007 yılında Üniversite Hastanesi bünyesinde kurum diyetisyenliği görevi yaptıktan sonra özel bir merkezde kilo kontrolü ve aylık çıkan bültende yazı işlerini sürdürmüştür. 2013'te Esra Rahşan Çalışkan Sağlıklı Yaşam Merkezi'ni kurdu. Yaşam Koçluğu Eğitimi aldı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde Fitoterapi Yüksek Lisansı yaptı. Şu anda Fonksiyonel Tıp Eğitimi almaktadır.

Esra Rahşan Çalışkan
Kurucu Diyetisyen

2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun oldu. Özel bir spor merkezinde ve kişiye özel diyet yemekleri yapan bir şirkette çalıştıktan sonra Mayıs 2018 tarihinde ekibimize katıldı.

Sevde Sinem Tandoğan
Diyetisyen

Mart 2019'dan beri ekibimizde yer almaktadır.

Yeliz Çalışkan
Ofis Görevlisi

Haziran 2019'da Ankara Üniversitesi büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezun oldu. Aralık 2021 de ekibimize katıldı.

Azizenur Daştan